6.GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLIYOR

  • Yazının Tarihi: 22 Ekim 2015
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Genç girişimcilerin merakla beklediği Bursa Giresunlu Sanayici, İş Adamları Yöneticileri ve Serbeste Meslek Mensupları Derneği’nin (GİSİYAD), Kosgeb işbirliği ile gerçekleştirilen Girişimcilik Kurslarının 6.sı için kayıtlar başladgisiyad 28

Genç girişimcilerin merakla beklediği Bursa Giresunlu Sanayici, İş Adamları Yöneticileri ve Serbeste Meslek Mensupları Derneği’nin (GİSİYAD), Kosgeb işbirliği ile gerçekleştirilen Girişimcilik Kurslarının 6.sı için kayıtlar başladı.

Bursa’da birçok Girişimcinin kendi işini kurmasına vesile olan GİSİYAD’ın önderliğinde gerçekleştirilen Girişimcilik Kursu için son başvuru tarihi 30 Ekim 2015 olarak belirlendi.

Geçtiğimiz dönem Giresun nüfusunun yoğun olduğu Gemlik’de Girişimcilik Eğitiminin 5. düzenleyen GİSİYAD yönetimi, genç girişimcilere fırsat yaratma anlamında 6.Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kursunu haftanın 6 günü, toplam 15 günde tamamlamayı planlıyor.

30.000 TL Hibe ve 70.000 TL’ye kadar faizsiz 2 yıl sonra geri ödemeli Kosgeb’in sunmuş olduğu imkanlardan yararlanmak için Bursa Giresunlular Derneği Emek Merkezinde gerçekleştirilecek olan 6.Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyen hemşerilerimizin dernek muhasibi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Volkan Murat Okkaoğlu (0224 250 94 45) nolu telefon ile iletişim kurmaları istendi.

GİSİYAD tarafından ücretsiz olarak verilmekte olan eğitimlerin kontenjanları sınırlı sayıda olup, projesi hazır elinde bekleyen adayların değerlendirileceği ve son başvuru tarihinin ise 31 Ekim 2015 olduğu bildirildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın