İsmail AKDOĞAN

1974 Giresun Tirebolu ilçesinde doğdum. İlkokulu şuanda Güce ilçesine bağlı Boynuyoğun köyünde okudum. Maddi imkansızlıklardan dolayı eğitimimi yarım bırakarak Bursa iline taşınmak zorunda kaldım. Yaklaşık 20 yıl kadar Bursa’da Doğalgaz- Tesisat üzerine çeşitli firmalarda çalışıp, ortaklık yaptım. 2013 Yılında kendi markamız olan AK-YER Doğalgaz Mühendislik Limited Şirketini iki ortaklı bir şekilde kurarak Bursa’da Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yangın, Doğalgaz, Sıhhi Tesisat üzerine faaliyet göstermeye başladık.

Ticaretimizin yanında Bursa Giresun Tirebolu-Güce Derneği Başkanlığı,  Giresunspor taraftar grubu Gurbetçi Çotanaklar Başkanlığı, Bursa Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Gisiyad Derneği Yönetim Kurulu üyesi görevinde bulundum. Halende aktif olarak sektörümüzün öncü kuruluşlarından Doğalgaz Enerji Mekanik Mühendisliği Sanayici İşadamları Derneği (DEMSİAD) yönetim kurulu üyesi ve Giresunlu Sanayici İş Adamları Yönetici ve Serbest Meslek Mensupları Derneği’nin (GİSİYAD) başkanlığı görevini sürdürmekteyim.

Ticaret ve Cemiyetçiliğin yanı sıra spor’a karşı olan merakımızdan dolayı bir dönem Bursa Amatörünün köklü kulüplerinden OKKS Başakspor yöneticiliğinde bulundum. Yeşil-Beyaz renklerine olan  sevgimizden dolayı Memleketimizin takımı Giresunsporumuzun ve Bursasporumuzun Tribündeki gerçek sesi olmaktan onur duymaktayım.

Yoğun tempomuza rağmen eğitimimizi açık liseden tamamladım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Derneğin kuruluşundan bu yana bize desteklerini esirgemeyen  tüm hemşerilerimize  şükranlarımızı sunarız.

Sevgi ve Saygılarımla,

GİSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı

İsmail AKDOĞAN

TCMB Kurları

BURSA

BURSA

GİRESUN

GIRESUN

Ziyaretçi Sayaçı

Online Ziyaretçi
Toplam Ziyaretçi :